الوند شهر خوب من ...

شهر الوند
شهر الوند
اخبار داغ ایران
3 مجموعه نمایشنامه و یک کتاب پژوهشی به مناسبت برگزاری بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان منتشر می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان ، سه مجموعه از بهترین نمایشنامه های کودک و نوجوان همزمان با برپایی جشنواره توسط انتشارات نمایش منتشر و در اختیار هنرمندان ، مربیان و مدرسان و علاقه‌مندان تئاتر کودک و نوجوان قرار می گیرد.

مجموعه نمایشنامه «قصه خوب خدا» نوشته حمید رضا نعیمی ، نمایشنامه نویس و کارگردان تئاتر که حاوی دو نمایشنامه ویژه مخاطبان کودک و نوجوان است و مجموعه سه نمایشنامه از مجتبی مهدی کارگردان و نویسنده تئاتر کودک و نوجوان با عنوان «صبح به خیر قوقولی» به مناسبت برگزاری جشنواره بیست و دوم چاپ و منتشر می شوند.

سومین مجموعه نمایشنامه های «دیوید وود» نیز که سید حسین فدایی حسین آن را ترجمه کرده است در این مناسبت ارائه خواهد شد. تا کنون دو مجموعه دیگر از این نویسنده با ترجمه فدایی حسین وارد بازار کتاب شده است.

کتاب پژوهشی «مخاطبان کودک و نوجوان تئاتر» نیز که نوشته متیو ریسون است با ترجمه منوچهر اکبر لو نویسنده، منتقد و پژوهشگر تئاتر در این فهرست قرار گرفته و همزمان با ایام برگزاری جشنواره تئاتر کودک و نوجوان در مهرماه 1394 منتشر خواهد شد.

بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان با دبیری شهرام کرمی از 9 مهر تا 14 مهر در شهر تاریخی همدان برگزار می شود.

5757

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما ابتدا توسط مدیریت پورتال بررسی و سپس منتشر خواهد شد

اشتراک در خبرنامه

اطلاع از جديدترين مطالب پورتال شهر الوند


چتری برای همه | نیازمندی رایگان اینترنتی

چتری برای همه | نیازمندی رایگان اینترنتی