الوند شهر خوب من ...

شهر الوند
شهر الوند
اخبار الوند

مجتمع آرامهر افتتاح شد

فعالیت هدفمند برادران خدادادبیگی که تجربه سال ها حضور در عرصه ساخت و ساز ساختمانی را با خود به همراه دارند در عرصه احداث یک مجتمع اقامتی، رفاهی و خدماتی در پیشانی شهر، سرفصل تازه ای از تحولات عمرانی را برای این منطقه رقم زده است.

به گزارش پورتال شهر الوند به نقل از پایگاه خبری تحلیلی ندای البرز، شهرستان البرز با بهره گیری از یک موقعیت استراتژیک جغرافیایی و حضور واحدهای متعدد صنعتی به عنوان یکی از قطب های تاثیرگذار استان قزوین در بخش های مختلف اقتصادی و اجتماعی به شمار می رود و توسعه زیرساخت های عمرانی و رفاهی در این منطقه مستعد، می تواند تحولات چشمگیری را برای شهروندان این خطه به ارمغان بیاورد.
عدم استقرار یک واحد اقامتی، رفاهی و خدماتی در این شهرستان و به خصوص شهر صنعتی البرز همواره به عنوان یک دغدغه در بین مردم مطرح بوده و رفع این مساله حساس در دستور کار قرار مدیران و مسوولان قرار داشته است.
از این رو حضور و فعالیت هدفمند برادران خدادبیگی که تجربه سال ها حضور در عرصه ساخت و ساز ساختمانی را با خود به همراه دارند در عرصه احداث یک مجتمع اقامتی، رفاهی و خدماتی در پیشانی شهر، سرفصل تازه ای از تحولات عمرانی را برای این منطقه رقم زده است و بهره برداری از “مجتمع آرا مهر” می تواند اتفاقات ارزشمندی را در عرصه های گردشگری و اشتغالزایی برای شهروندان به بار آورد.
شاید به همین دلیل بود که مدیران ارشد شهرستان همچون مهندس رضا عسگری فرماندار البرز با نگاهی مثبت به این پروژه مهم توجه کرده و برای سرعت بخشیدن بر روند آماده سازی “مجتمع آرا مهر” تاکید می کنند.
چندی پیش مهندس ایوب رحیمی معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین با همراهی مهندس رضا عسگری فرماندار شهرستان البرز، ضمن بازدید از قسمت های مختلف پروژه ” آرا مهر”، از نزدیک درجریان روند احداث این مجتمع قرار گرفتند.
در همین رابطه مهندس رحیمی معاون سیاسی و امنیتی استانداری قزوین در گفتگویی کوتاه با خبرنگار ما اظهار داشت: تدابیر و برنامه های برادران خدادادبیگی به عنوان سرمایه گذار “مجتمع آرا مهر” قابل تقدیر و ستایش است و به حتم مدیریت اجرایی استان با تمام توان در کنار این سرمایه گذاران موفق و خوشنام خواهد بود تا این پروژه معتبر و مهم استانی به سرانجامی مطلوب برسد.
این مقام مسوول تصریح کرد: استاندار نیز نسبت به توسعه حوزه گردشگری تأکید زیادی دارد زیرا استان قزوین از یک سو ظرفیت‌های زیادی در حوزه گردشگری دارد و از سوی دیگر موقعیت منحصربفردی دارد که توسعه گردشگری در رونق اقتصادی این استان مؤثر است و از همین رو فعالیت مجتمع هایی همچون “آرا مهر” می تواند تاثیرات بسیار خوبی در رونق اقتصادی شهرستان البرز و همچنین استان قزوین داشته باشد.
در ادامه مهندس اصغر خدادادبیگی در گفتگو با خبرنگار ما ضمن اشاره به روند اجرایی شدن پروژه “آرا مهر” اظهار داشت: برادران خدادادبیگی سال ها در عرصه ساخت و ارائه مجتمع های ساختمانی فعالیت داشته و خوشبختانه در این عرصه موفقیت های خوبی را به دست آورده اند و به نوعی با یک پیش زمینه خوب فکری قدم در راه احداث یک مجتمع اقامتی، رفاهی و خدماتی همچون “آرا مهر” گذاشتند.
وی افزود: با توجه به موقعیتی که شهرصنعتی البرز در بحث اسقرار واحدهای معتبر صنعتی کشور از آن برخوردار بود و همچنین عدم فعالیت منظم یک واحد خدماتی و رفاهی در این شهر، تصمیم گرفتیم تا کار احداث مجتمع “آرا مهر” را آغاز کنیم.
مهندس خدادادبیگی اضافه کرد: در همین رابطه با بررسی ها و کار کارشناسی که صورت دادیم سال گذشته محل فعلی احداث پروژه را که نزدیک به ۱۲ سال از زمان ساخت اولیه آن می گذشت را خریداری کرده و با توجه به این که برادران خدادادبیگی همواره در پروژه های مختلفی که بر عهده داشته اند توجه به علم روز و استفاده از امکانات نوین را در اولویت خود قرار داده بودند، روند تخریب و بازسازی مجموعه را با ایده های جدید را استارت زدیم.
وی خاطرنشان کرد: در مراحل اولیه کار، رقم یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان را به عنوان رقم تخمینی بازسازی مجتمع درنظر گرفتیم اما با گذشت زمان و در حال حاضر که فاز اول “آرا مهر” تقریبا آماده بهره برداری شده است قریب به ۴ میلیارد تومان خرج کرده ایم و فکر می کنم برای تکمیل نهایی فاز اول و با توجه به نیاز به تملک کامل، نزدیک به هفت میلیارد تومان در این پروژه هزینه گردد.
مهندس خدادادبیگی در ادامه اظهار داشت: این مجتمع در ۴ طبقه و درمساحتی بالغ بر ۲۴۰۰ متر احداث می شود که طبقه اول این مجتمع به سالن پذیرایی آقایان، طبقه دوم به سالن پذیرایی بانوان (تالار) اختصاص داده می شود و طبقه سوم نیز در قالب یک مجموعه خدماتی شامل: اتاق عقد، آتلیه عکس، اتاق VIP، اتاق آرایشگاه، نمازخانه و رستوران و همچنین آشپزخانه مرکزی مجتمع به میهمان عزیز خدمات ارائه خواهد کرد.
وی اضافه کرد: در طبقه چهارم که با عنوان بام سبز(روف گاردن) و با قسمت هایی چون گریل بار(سوخاری)، کافی شاپ، بروستد و رستوران به صورت روباز پذیرای عموم شهروندان عزیز است و بنده فکر می کنم در سطح استان قزوین برای اولین بار این اتفاق خواهد افتاد.
مهندس خداداد بیگی در ادامه از برنامه مدیریت “آرا مهر” برای احداث یک هتل ۴ ستاره در آینده نزدیک خبر داد و گفت: در طرح توسعه ای که برای این مجموعه درنظر گرفته ایم قصد داریم یک هتل ۴ ستاره مطابق با استانداردهای روز دنیا به همراه یک واحد هایپر مارکت مدرن، چهار طبقه پارکینگ طبقاتی و در آینده ای نه چندان دور یک استخر مجهز را با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد تومان در کنار مجتمع “آرا مهر” راه اندازی کنیم تا پکیج خدماتی مان در این نقطه از شهرستان تکمیل گردد.
وی تصریح کرد: با راه اندازی فاز به فاز این مجتمع ، اشتغالزایی خوبی برای جوانان شهرمان صورت خواهد گرفت و به صورت مستقیم ۳۵ نفر وارد چرخه کار می شوند و به صورت غیر مستقیم هم قریب به ۷۰ نفر در این واحد کارآفرین مشغول به کار خواهند شد و این موضوع برای برادران خدادادبیگی یک افتخار محسوب می شود که برای جوانان عزیز این شهر مستعدد اشتغالزایی داشته باشد.
مهندس خدادادبیگی در بخش دیگری از این مصاحبه اظهار داشت: تا به اینجای کار ما ریالی از تسهیلات دولتی استفاده نکرده ایم و تماما از آورده شخصی مان برای پیشبرد پروژه بهره گرفته ایم و به دنبال آن هستیم تا حد امکان از داشته ها و توانمندی های خودمان مجتمع “آرا مهر” را به سرانجام برسانیم.
وی افزود: خوشبختانه تا به امروز مسوولان استان و شهرستان همچون آقای مهندس عسگری فرماندار پرتلاش، مهندس لطفی شهردار محترم، مهندس امامی خضری مدیرعامل محترم شرکت شهر صنعتی و سایر عزیزان مسوول، تعامل سازنده ای را با مجموعه ما داشته اند و ما امیدواریم در فازهای بعدی به ویژه بحث احداث هتل شاهد حمایت مضاعف این مدیران دلسوز و متعهد باشیم.
مهندس خدادادبیگی بیان داشت: ما با تعصبی که به این شهر داشتیم و اینکه یک محل آبرومند برای پذیرایی از میزبانان داخلی و خارجی فراهم کنیم وارد این عرصه شدیم و امیدواریم بتوانیم خدمات ماندگاری را از خود برای شهرستان و استان به یادگار بگذاریم.

آخرین ویرایش در یکشنبه, 05 دی 1395 ساعت 21:37

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما ابتدا توسط مدیریت پورتال بررسی و سپس منتشر خواهد شد

اشتراک در خبرنامه

اطلاع از جديدترين مطالب پورتال شهر الوند


چتری برای همه | نیازمندی رایگان اینترنتی

چتری برای همه | نیازمندی رایگان اینترنتی