الوند شهر خوب من ...

شهر الوند
شهر الوند

عمار مسافر: فکر و ذکرمان شده انحلال! / مقابل تیم سوم دنیا بازی کردیم.

شب بازی به این نتیجه می‌رسند که نیازی نیست در بازی فردا شرکت کنیم و تیم منحل است. من سال‌هاست بازی می‌کنم و از بازی لذت می‌بردم. ولی اینجا اصلا لذتی از بازی نمی‌برم. فکر و ذکر ما شده فقط انحلال تیم.

به گزارش پورتال شهر الوند به نقل از پایگاه خبری فوتسال ایران، عمار مسافر در خصوص شکست تیمش مقابل گیتی پسند گفت: ما مقابل تیم سوم دنیا بازی داشتیم. شما توجه کنید ۷ بازیکن این تیم در تیم ملی حضور داشتند. ولی ما قبل از بازی و خارج از زمین شکست خورده بودیم.

وی افزود: در زمان تشکیل تیم، من به عنوان مسئول فنی تیم انتخاب شدم و تا جایی که می‌شد و در آخرین روزهای نقل و انتقالات بهترین بازیکنان موجود را جذب کردم. و یکی از بهترین سرمربی های ایران را جذب کردیم و کار را با قدرت آغاز کردیم. ولی ۳ ماه است این تیم دریافتی نداشته و همین موضوع باعث شده بازیکنان غیربومی تیم در تمرینات شرکت نکنند. آقای ابطحی هم می‌گوید کدام تیم را تمرین بدهم؟ وقتی ابزار لازم را ندارم و بازیکنان اصلی سر تمرین نیستند ایشان هم در تمرینات شرکت نمی‌کند.

وی ضمن گلایه از مسئولان ادامه داد: شب بازی به این نتیجه می‌رسند که نیازی نیست در بازی فردا شرکت کنیم و تیم منحل است. من سال‌هاست بازی می‌کنم و از بازی لذت می‌بردم. ولی اینجا اصلا لذتی از بازی نمی‌برم. فکر و ذکر ما شده فقط انحلال تیم.
شما به تیم‌های دیگر نگاه کنید مگر اینطور رفتار می‌کنند؟ نصف تیم ما نیست و این تیم را از بازیکنان متولد ۷۸ و ۷۶ که در جام رمضان الوند شرکت کرده‌اند داریم جلو می‌بریم. در همین بازی هم چندتا تیرک زدیم و قبل از گل سوم پایاپای حرکت کردیم. ولی انگار یک دیوار در جلوی تیم گذشته‌اند و نمی‌خواهند که پیشرفت کنیم و حرکت کنیم و به جلو برویم.
مهندس واعظی به عنوان متولی اینکار وارد عرصه ورزش شدند که لذت ببرند ولی متاسفانه بخاطر عدم حمایت مسئولین علی‌رغم قول‌هایی که دادن فقط سختی‌ها را به تنهایی بدوش می‌کشند.
عمار در پایان گفت: فقط امیدواریم هرچیزی که خیر است برای این تیم پیش بیاید.        

آخرین ویرایش در دوشنبه, 26 مهر 1395 21:43

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما ابتدا توسط مدیریت پورتال بررسی و سپس منتشر خواهد شد

اشتراک در خبرنامه

اطلاع از جديدترين مطالب پورتال شهر الوند

خانه زیبایی ماهتیساچتری برای همه | نیازمندی رایگان اینترنتی

چتری برای همه | نیازمندی رایگان اینترنتی

لنت، تازه های خودرو