الوند شهر خوب من ...

شهر الوند
شهر الوند

انفجار واحد مسکونی به علت نشت گاز در شهر الوند - ۶ مصدوم این حادثه به بیمارستان منتقل شدند

صبح دیروز یک باب واحد مسکونی در خیابان شهید صارمی شهر الوند به علت نشت گاز مورد انفجار قرار گرفت که شش مصدوم بر جای گذاشت.

به گزارش پورتال شهر الوند به نقل از ندای البرز، امیر حسین پور مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری الوند در گفتگو با خبرنگار ندای البرز گفت:مقارن ساعت یازده و بیست و یک دقیقه امروز جمعه طی تماس شهروندان با سامانه پاسخ‌گویی اضطراری سازمان(۱۲۵) وقوع یک فقره انفجار منزل مسکونی اعلام گردید که متعاقب آن اقدام لازم در جهت هماهنگی با سایر ادارات خدمات رسان معمول و دو دستگاه خودرو اطفاء به همراه خودرو پیشرو فرماندهی به محل اعزام شدند.


وی افزود: محل حادثه الوند خیابان شهید مطهری خیابان شهید صارمی و نزدیکی مسجد جامع حضرت ابوالفضل(ع) بوده و با عنایت به برگزاری نماز جمعه شهر در این مسجد و ساعت وقوع حادثه و ترافیک مربوطه با تدابیر لازم مامورین سازمان در اسرع زمان ممکن(حدود ۲دقیقه) به محل حادثه رسیده و اقدامات لازم در جهت اطفای حریق و تخلیه و انتقال مجروحین با همکاری اورژانس و همچنین تثبیت اولیه محل حادثه از نظر امکان ریزش آوار و اجسام اقدام گردید.

مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی تهران شهرداری الوند گفت: با توجه به حجم حادثه که علت اولیه آن انتشار گاز و متعاقب آن انفجار صورت پذیرفته بود منزل مذکور تا حدودی دچار خسارت و تخریب و همچنین به منازل همجوار نیز خساراتی وارد شد.
وی خاطر نشان کرد:با توجه به پارک خودروهای متعدد در خیابان شهید صارمی.نسبت به یک دستگاه خودروی پارک شده در مقابل محل حادثه خسارت وارد گردید. این مقام مسئول افزود:مصدومین این حادثه به تعداد ۶نفر بوده که پس از رهاسازی و تخلیه به مرکز درمانی بیمارستان دکتر رحیمیان انتقال داده شدند.


وی گفت: با عنایت به فصل سرما و اقتضائات آن منجمله تشدید استفاده از وسایل گرمایشی و …. از شهروندان محترم اکیدا تقاضا میشود ضمن رعایت تمامی جوانب و استاندارد های مربوطه در به کارگیری اینگونه وسایل به طور دوره ای و مرتب نسبت به بازدید اتصالات مربوطه اقدام و در صورت بروز هرگونه سوال و یا نیاز به مشاوره تلفنی و یا حضور کارشناسان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی و سایر خدمات رایگان این سازمان با سامانه پاسخ‌گویی سازمان با شماره ۱۲۵ تماس حاصل فرمایند.تا در اسرع زمان ممکن خدمت مقتضی ارائه گردیده و از بروز خسارات احتمالی جانی و مالی ممانعت صورت پذیرد.

آخرین ویرایش در شنبه, 13 آذر 1395 02:48

نظرات (3)

 • مهمان - یوسف

  خداکنه صدمه جانی جدی ندیده باشن. بی دقتی باعث حوادثه این چنینیه

  شنبه 13 آذر 1395 - حدود 3 سال قبل
 • مهمان - محمد امین

  حوادث مربوط به گاز و وسایل گرمایشی بسیار افزایش یافته است. این روزها خبرهای این چنینی بسیار میشنویم متاسفانه

  شنبه 13 آذر 1395 - حدود 3 سال قبل
 • مهمان - محمدرضا نادری

  خدا بهشون صبر بده

  یکشنبه 14 آذر 1395 - حدود 3 سال قبل

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما ابتدا توسط مدیریت پورتال بررسی و سپس منتشر خواهد شد

اشتراک در خبرنامه

اطلاع از جديدترين مطالب پورتال شهر الوند

خانه زیبایی ماهتیساچتری برای همه | نیازمندی رایگان اینترنتی

چتری برای همه | نیازمندی رایگان اینترنتی

لنت، تازه های خودرو