الوند شهر خوب من ...

شهر الوند
شهر الوند

توقف تیم دوم لیگ برتر فوتسال در الوند: طرح و توسعه ۴ مس سونگون ۴

غیرت جایگزین تمرین و پول شد!!!

به گزارش پورتال شهر الوند به نقل از پایگاه تحلیلی،خبری قزوین ورزشی؛ هفته پانزدهم لیگ برتر در شرایطی با بازی طرح و توسعه الوند و مس سونگون ورزقان تبریز در سالن یادگار امام این شهر برگزار شد که مسی ها با توجه به حضور ۴ ساله در لیگ برتر و کسب ۳۲ امتیاز در برابر تیم طرح و توسعه ۷ امتیازی و تیمی که برای اولین بار در لیگ بازی می کند ودر مکان سیزدهم بود حضور می یابد ، نشان دهنده یک بازی مهم برای هر دوتیم بود تا با کسب امتیازات کامل خودی در جدول نشان دهند.

مسی ها با دو بازیکن قزوینی به نام های مرتضی عزتی و سعید مومنی و بیرون گذاشتن بازیکن تاثیر گذار فوتسال کشور و آقای گل دو فصل گذشته مسلم رستمی بازیکن اهل شهر محمدیه که با نامهربانی از تیم جدا شده بود برابر بازیکنان باتجربه فوتسال استان و تیم طرح وتوسعه قرارگرفتند.

تیم الوندی که با هزاران مشکل مالی ،مدیریتی ،فنی و تمرینی این فصل را ادامه می دهد در طول یک هفته اخیر بارها مطرح شد که این تیم بدون تمرین برابر مس قرار خواهد گرفت و با آغاز بازی و حضور بازیکنانی همچون امید بال افکن درون دروازه ، مهدی عبدالهی ، حامد عبدالهی ، امید طالبی و مصطفی اخلاصیان از سوی محمد باغبان صالحی نشان دهنده استفاده تجربیات این بازیکنان در کنار جوانان تیم بود.

در این بازی تلاش هر دو تیم در ۵ دقیقه اول ارزیابی بود تا اینکه در روند بازی و در یک ضد حمله طراحی شده از منطقه عقب زمین و فرار حامد عبدالهی و پاس بی نقص عرضی به روی دروازه مس ، حسین محمدی با قطع توپ اول گل طرح وتوسعه را به ثمر رساند.

با این گل مسی ها که تصور دریافت گل نداشتند بر حملات خود افزایش دادند تا اینکه بار دیگر اخلاصیان با پاس بی نقض به حامد عبدالهی و فرار وی و استفاده از ضعف پوششی مس ، گل دوم را به ثمر رساند.

با این گل وبا توجه به شرایط هر دوتیم کمتر کسی تصور داشت که بازی ۲ بر صفر حداقل در ۱۲ دقیقه اول بازی باشد . مسی که از این نتیجه به شدت غافل گیر بودند ودر حملات قزوینی اسیر خطا شده بودند مجبور به ۶ خطا شدند تا اینکه حامد عبدالهی بازیکن جوان و انرژیک طرح وتوسعه از روی پنالتی دوم ، گل سوم و گل دوم خودش را به تور زد.

این گل آب سردی بر پیکر مسی بود و درادامه باردیگر مجبور به خطا شدند و باردیگر حامد عبدالهی برای دومین بار از روی نقطه پنالتی می خواست برای طرح وتوسعه گلزنی نماید که صمیمی سنگربان ملی پوش مس این پنالتی را دفع کرد. بازی در شرایطی که ۳بر صفر به سود طرح وتوسعه بود ، علی افظی سرمربی تیم مس مجبور به استفاده از روش ۵ نفره از دقیقه ۱۵ بازی شد و با همین روش و استفاده از مالکیت بیشتر توپ توانست از موقعیت های ایجاد شده  ۲ گل به ثمر برساند و نیمه اول با نتیجه نزدیک ۳ بر ۲ به سود نماینده استان خاتمه یافت.

با آغاز نیمه دوم مسی ها از همان ابتدا با روش ۵نفره بازی را آغاز کردند و در همان دقایق اولیه گل تساوی را به ثمر رساندند. با این نتیجه و روشدن سیستم هر دو مربی برای بازیکنان و تماشاگران ، بازیکنان طرح و توسعه در بیشتر دقایق بازی مجبور به حضور در زمین خود و روی آوردن به دفاع بود تا حداقل بتواند از ضد حملات برای رسیدن به گل استفاده نمایند که همین اتفاق نیز رخ داد.

حامد عبدالهی بدون شک یکی از بهترین های این بازی نزدیک بود که توانست با استفاده از غفلت روش ۵نفره و نبود سنگربان گل چهارم و گل سوم خودش را به ثمر رساند.

این گل باعث شد بار دیگر بر حملات مسی ها افزوده شود که از همین حملات مرتضی عزتی بازیکن جوان وبا اخلاق فوتسال استان قزوین و بازیکن مس ، گل تساوی را به تیم طرح وتوسعه بزند. درادامه بازی بازیکنان استان دوبار از راه دور به قصد دروازه خالی مس شوت زدند که این دو توپ میلی متری بیرون رفت .در سوی دیگر شاگردان افظی در کنار زدن ۴ گل ، ۴ بار تیر دروازه طرح وتوسعه را به لرزه درآوردند. با این نتیجه طرح وتوسعه همچنان با ۸ امتیاز در مکان سیزدهم قرار دارد. بعد از پایان بازی تماشا گران و افرادی که شناخت کافی از فوتسال دارند این سوال را داشتند که با توجه به بازی پایاپای طرح وتوسعه در برابر مس چرا این تیم این نتایج ضعیف را گرفته است و

چرا بازیکنان در طول هفته تمرین مناسبی ندارند.!?

خبرنگار: اسماعیل حسینی

آخرین ویرایش در شنبه, 11 دی 1395 12:06

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما ابتدا توسط مدیریت پورتال بررسی و سپس منتشر خواهد شد

اشتراک در خبرنامه

اطلاع از جديدترين مطالب پورتال شهر الوند

خانه زیبایی ماهتیساچتری برای همه | نیازمندی رایگان اینترنتی

چتری برای همه | نیازمندی رایگان اینترنتی

لنت، تازه های خودرو