الوند شهر خوب من ...

شهر الوند
شهر الوند
اخبار استان قزوین

 

علی صفری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: داور در این مسابقه انصاف و عدالت را زیرپا گذاشت و با گرفتن دو پنالتی اشتباه و اخراج بی مورد یک بازیکن ما آشکارا سر تیم کاسپین را برید.

وی با بیان اینکه تیم ما در حالی که 2 بر صفر پیروز میدان بود بدلیل ناداوری نتوانست این نتیجه را حفظ کند، گفت: با اشتباهات مسلم و مکرر داور این مسابقه زحمات بازیکنان ما برباد رفت و شانس صعود بدور بالاتر را عملا از دست دادیم.

مدیرعامل باشگاه کاسپین با بیان اینکه قضاوت ناعادلانه در این دیدار پیش چشمان فریدون اصفهانیان رییس زنجانی کمیته داوران فدراسیون فوتبال صورت گرفت، گفت: ناداوری در این مسابقه به حدی بود که بازیکنان تیم حریف نیز به این مساله اذعان داشتند و از قضاوت داور خنده شان گرفته بود.

صفری از شکایت باشگاه کاسپین از داور این مسابقه خبر داد و افزود: با این حال، نتیجه این دیدار تغییر نمی کند و امتیازی به تیم برگردانده نمی شود.

مدیرعامل باشگاه کاسپین عملکرد بازیکنان و کادر فنی تیمش در فصل جاری را رضایت بخش دانست و گفت: اگر بدشانسی در دیدارهای گذشته و قضاوت بد داور در بازی با شهرداری زنجان نبود، بخت مسلم صعود به لیگ دسته اول بودیم.

دیدار تیم های شهرداری زنجان و کاسپین قزوین از هفته هشتم مرحله نهایی لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور که با حساب 2بر2 مساوی به پایان رسید، چهارشنبه هفته پیش برگزار شد.

تیم کاسپین قزوین هم اکنون تا هفته هشتم رقابت ها با کسب 7 امتیاز در رده ششم و انتهایی گروه ب مرحله نهایی لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور قرار دارد.

نظرات

  • اولین نظر را شما بدهید

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
نظر شما ابتدا توسط مدیریت پورتال بررسی و سپس منتشر خواهد شد

اشتراک در خبرنامه

اطلاع از جديدترين مطالب پورتال شهر الوند

لنت، تازه های خودروچتری برای همه | نیازمندی رایگان اینترنتی

چتری برای همه | نیازمندی رایگان اینترنتی